When the end Begins from the Nothing...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
Alexander-Nathan Bradley
Skye Halo Taylor <3 I_vote_lcapSkye Halo Taylor <3 I_voting_barSkye Halo Taylor <3 I_vote_rcap 
Alice.
Skye Halo Taylor <3 I_vote_lcapSkye Halo Taylor <3 I_voting_barSkye Halo Taylor <3 I_vote_rcap 
Jessica Whitestone
Skye Halo Taylor <3 I_vote_lcapSkye Halo Taylor <3 I_voting_barSkye Halo Taylor <3 I_vote_rcap 
Nicole Delanter
Skye Halo Taylor <3 I_vote_lcapSkye Halo Taylor <3 I_voting_barSkye Halo Taylor <3 I_vote_rcap 
Emma Stone
Skye Halo Taylor <3 I_vote_lcapSkye Halo Taylor <3 I_voting_barSkye Halo Taylor <3 I_vote_rcap 
Skye'
Skye Halo Taylor <3 I_vote_lcapSkye Halo Taylor <3 I_voting_barSkye Halo Taylor <3 I_vote_rcap 
Natalie Benington
Skye Halo Taylor <3 I_vote_lcapSkye Halo Taylor <3 I_voting_barSkye Halo Taylor <3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Сънят на Александър
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Sun Dec 16, 2012 9:18 pm by Alexander-Nathan Bradley

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния ?
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Sat Dec 15, 2012 9:43 pm by Alice.

» Оцени подписа на предишния
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Sat Dec 15, 2012 9:42 pm by Alice.

» Как ще убиеш предишния?
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Sat Dec 15, 2012 9:42 pm by Alice.

» Kiss me or Kill me?
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Sat Dec 15, 2012 9:40 pm by Alice.

» Който пише последен е най-големият!
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Sat Dec 15, 2012 9:32 pm by Alice.

» Паркът с езерото
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Sat Dec 15, 2012 6:46 pm by Alexander-Nathan Bradley

» Шептящият
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Wed Dec 12, 2012 9:46 pm by Alexander-Nathan Bradley

» Какъв е следващия?
Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Wed Dec 12, 2012 9:06 pm by Alexander-Nathan Bradley


 

 Skye Halo Taylor <3

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Skye'
Mess up with me? Better don't...
Mess up with me? Better don't...
Skye'


Posts : 1
Join date : 2012-12-07

Skye Halo Taylor <3 Empty
PostSubject: Skye Halo Taylor <3   Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Fri Dec 07, 2012 6:59 pm

Skye Halo Taylor <3 Tumblr_m9qr6igmz31qb4mxmo2_250 Skye Halo Taylor <3 Tumblr_m9qr6igmz31qb4mxmo4_250

Име: Скай Хейло Тайлър / Skye Halo Taylor / Autumn Reeser
Години: една дама не се питат подобни неща
Раса: Древна вещица

Skye Halo Taylor <3 Tumblr_m70hziagKr1qbcfc7o18_r2_250 Skye Halo Taylor <3 Tumblr_m70hziagKr1qbcfc7o9_r3_250
Допълнителна информация:
* татус под формата на луна и звезда на лявата ми китка
Spoiler:
и колие със същият символ
Spoiler:

Skye Halo Taylor <3 Tumblr_m5brxg97BI1qa4jiro3_250 Skye Halo Taylor <3 Tumblr_m5brxg97BI1qa4jiro4_250
Външен вид: / Характер:
Различна. Да това е думата която най - добре ме описва, толкова често сменям външният си вид, че дори огледалото започна да се пита коя съм. Руса, червенокоса, брюнетка общо взето това са цветовете към които се придържам, но и тях често меня. Какво да кажа, аз съм човек който не обича еднообразието. Но нека обърна и малко внимание на нещата, които не се променят, като например лешниковият цвят на очите ми, слабата, не особено висока фигура, висока съм едва 163, е разбира се често слагам токчета, но в края на деня отново съм си толкова висока. Широка усмивка озаряваща цялото ми лице и малки трапчинки от двете страни на плътните ми устни. Тънко носле, добре оформени вежди, общо взето съм доста чаровна. Дрехите ми винаги са по модата, нещо като маниак съм на тази тема, обожавам да разглеждам списания и да си харесвам нови дрехи.
Трябва да призная, че съм глезла. Вижте сега не си мислете веднага за онези разглезени момиченца, които знаят само как да пръскат парите на родителите си и се разхождат с едно от онези малки подобни на мишки кучета, ако изобщо могат да се нарекат така. Не аз съм от другият тип глезли, онези които си знаят мястото, но не пропускат възможност да си доставят удоволствие, като да завършат денят с дълга ароматна вана, чаша вино и хубава книга или купа сладолед и хубав филм. Да аз съм от тези момичета, всъщност съм доста самостоятелна, ей бога ми обожавам независимостта си. И макар че имах любящи и отговорни родители това не ми пречи да съм малко егоист, да съм недоверчива и общо взето на принципа ако не го направиш сам никой няма да го стори вместо теб.
Не ме разбирайте погрешно аз много обичам родителите си, наистина е така и съм има много признателна за всичко, просто съм си малко опърничава, зная че не е лесно да се живее с мен, аз го правя постоянно и понякога ми иде да избягам....

Skye Halo Taylor <3 Tumblr_m70hziagKr1qbcfc7o1_r3_250 Skye Halo Taylor <3 Tumblr_m70hziagKr1qbcfc7o2_r3_250
История:
Историята ми е нещо адски объркано и странно... не ми вярвате, добре слушайте тогава.
Всичко започва много, много отдавна, да, да зная че всички така казват ама това си е истината.
Така всичко започнало преди доста години, време в което дори родителите на моите родители не са били запланували. Но да започнем отначало, аз произлизам от древен род вещици, да цялата женска страна на фамилията ми са вещици и то може да се каже доста силни. Но колкото и да са били силни им е била нужна помощ за да оцелеят, затова те се съюзяват с семейство от древни вампири. В продължение на много години двата рода се разбирали и спогаждали много добре, но дошло поколението на родителите ми и леля ми. Поколение на недоверчиви и алчни за власт хора, вампирите започнали да шикалкават и параноичната ми леля Хелена решила да се подсигури, за да е сигурна, че нищо няма са се случи с любимите ѝ хора тя направила заклинание, което обвързало двата рода.
Според заклинанието, ако представител на родът Куин убие представител на родът Атууд, то и двата рода ще бъдат заличени, разбира се заклинанието важало и в обратен вариант...
Естествено никой не вярва на това заклинание и в последните няколко хилядолетия двата рода се опитват да се отърват един от друг, а сега тази битка е предадена на новото поколоение... тоест на мен....
Мислите ли, че това е нормална история? Не определено не е!


Skye Halo Taylor <3 Tumblr_mcbhquS9v61qmsgowo1_250 Skye Halo Taylor <3 Tumblr_mcbhquS9v61qmsgowo4_250
Back to top Go down
Alexander-Nathan Bradley
One lost Soul
One lost Soul
Alexander-Nathan Bradley


Posts : 155
Join date : 2012-11-27

Skye Halo Taylor <3 Empty
PostSubject: Re: Skye Halo Taylor <3   Skye Halo Taylor <3 Icon_minitime1Fri Dec 07, 2012 7:09 pm

Невероятен герой! Одобрена си... А и благодарение на теб, вече започва да ми се оформят идеи за сюжети Smile
Back to top Go down
https://theendofthenormal.bulgarianforum.net
 
Skye Halo Taylor <3
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
When the end Begins from the Nothing... :: Your adventure starts from here :: I'll be your hero :: Your characters-
Jump to: